restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – FATİH TERİM’İN BENEGA ISRARI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Sarı kırmızılı takımın teknik patronu Fatih Terim yönetime yeni sezonda şampiyon olmak ve Şampiyonlar Liginde de başarılı olmak istiyorlarsa mutlaka Ever Benega transferini bitirmeleri gerektiğini bildirdi.

İspanya Liginde yer alan Sevilla takımında oynayan Ever Benega takımın teknik direktörü tarafından bu sezon kadroda istemediği için de satış listesinde yer alıyor. Terim’in istediği yıldız futbolcu ile transfer görüşmeleri yapan sarı kırmızılı takım Benega için ilk teklifini 3,5 milyon Euro olarak yapmıştı. Sarı kırmızılı takımın bu teklifine karşın ise Sevilla 8 milyon Euro istedi. Yapılan görüşmeler sonrasında ise Sevilla’nın istediği fiyat 6 milyon Euro’ya kadar düştüğü görüldü. Galatasaray’ın teklifinin ise 5 milyon Euro’ya yükselttiği biliniyor.

Yapılan transfer görüşmelerinin artık son noktaya geldiği ve her iki tarafında 5,5 milyon Euro ile el sıkışacağı düşünülüyor. Sarı kırmızılı takım senelik 3,5 milyon Euro isteyen Benega’yı da 3 milyon Euro’ya ikna etti ayrıca futbolcuya ilave olarak maç başı gibi ayrıca pirimler verilmeyecek.

Arjantinli orta saha oyuncusu Fatih Terim için olmazsa olmaz transferler arasında yer alıyor. Hafta başında tekrar görüşmeler başlayacak ve Sevilla’nın 5,5 milyon Euro’ya, Benega’nın ise 3 milyon Euro ücrete tamam demesi halinde sözleşme imzalanacak ve ardından da transfer KAP’a bildirilecek. Benega’nın sarı kırmızılı takımda ayrıca Nagatamo ile de arkadaş olduğu biliniyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - GALATASARAY’IN GENÇ STOPERİ İÇİN CAZİP TEKLİF başlıklı makalemizde Galatasaray, Galatasaray haberleri ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – FATİH TERİM’İN BENEGA ISRARI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.