restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – EMRE MOR, BEŞİKTAŞ’A GELİYOR MU?

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor ve yönetim yeni teknik direktörleri Abdullah Avcı’nın istediği futbolcu için transfer çalışmalarına başladı. İspanya’nın Celta Vigo takımında olan Emre  Mor için hem bu kulüp hem de futbolcu ile görüşmeler yapılacak ve şartların uygun olması halinde Emre Mor’u önümüzde ki sezon siyah beyazlı forma ile sahalarda göreceğiz.

Genç futbolcunun gösterdiği performans ile yıldızı parlamış ve milli takım kadrosuna da katılmış ve milli maçlarda görev almıştı ama onun disiplinsiz davranışları ile birlikte milli takım kadrosundan çıkartıldığı ve takımında da sorunlar yaşadığı biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir video paylaşan Emre Mor ‘’Bana değiştir kendini diyordunuz, bende değiştim’’ mesajını verirken sarıya boyadığı saçlarını işaret ediyordu.

Hem sağ hem de sol kanatta oynayabilen yetenekli futbolcunun disiplin sorunları olması nedeniyle bu transfer konusunda Beşiktaş yönetimi tereddütte kalırken Abdullah Avcı bu sorunu ortadan kaldırabileceğini ifade ediyor.

Emre Mor transferi için Celta Vigo takımına 2,5 3 milyon Euro bonservis bedeli teklif edilecek, takım bu teklifi kabul ederse de futbolcunun transferi gerçekleştirilecek. Eğer Transfer gerçekleşir ve Abdullah Avcı’da onun disiplin sorunun çözebilirse hem Beşiktaş hem de milli takım için iyi bir gelişme yaşanmış olacak. Çünkü Emre Mor’un yeteneği konusunda hiç kimsenin şüphesi yok.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - MEHMET TOPAL’DAN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI başlıklı makalemizde Beşiktaş, fenerbahce ve Fenerbahçe transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – EMRE MOR, BEŞİKTAŞ’A GELİYOR MU?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.