restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – BEŞİKTAŞ’IN TRANSFER HAMLESİ CHARLES KABORE

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Devre arasında Beşiktaş tarafından transfer edilmek istenen ama bu transfer gerçekleşmediği için siyah beyazlı takıma gelmeyen Charles Kabore için Abdullah Avcı’da onay verdi ve yeniden transfer çalışmalarına başlandı. Yeni hocalarının da onayını alan kulüp yönetimi bu futbolcunun menajerinden görüşme için randevu talebinde bulundu.

Geçen sezon Rusya’nın Krasnodar takımında oynayan 31 yaşında ki oyuncunun sözleşmesi sona erdi ve artık transferi daha kolay olacak. 2016 yılından bu yana Rusya’da oynayan tecrübeli futbolcunun sözleşmesi artık sona erdi. Yıldız futbolcu sadece Beşiktaş’ın gündeminde değil, futbolcuyu ayrıca İspanya ve İtalya’dan da çok sayıda kulüp istiyor.

Burkina Faso’lu oyuncu ayrıca kendi ülkesinde de milli formayı giyiyor. Milli takım formasını 92 kez giydi ve 4 gol atarak da takımına katkı sağladı. Bu futbolcu ile takımı güçlendirmek isteyen Beşiktaş eksikleri gidererek takımın bu sezon artık şampiyonluk ipini göğüslemesini istiyor.

Siyah beyazlıların takımı güçlendirme çalışması ise oldukça başarılı performansı ile Başakşehir’in lig ikincisi olmasını sağlayan tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı’yı takımın başına getirilmesi ile başladı. Tecrübeli hoca da takımın eksiklerini tespit ederek takviye edilmesi gereken mevkileri yönetime bildirdi.

Hem yönetim hem de Avcı’nın çalışmaları devam ediyor ve kara kartallar yeni sezona güçlü bir kadro ile başlarken yeni oyuncuların da erkenden gelerek takıma katılması ile uyum sorunu olmaması sağlanacak.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - BEŞİKTAŞ, ABDULLAH AVCI İLE YENİ BİR YAPILANMAYA GİDİYOR başlıklı makalemizde Abdullah Avcı, Beşiktaş ve Beşiktaş transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – BEŞİKTAŞ’IN TRANSFER HAMLESİ CHARLES KABORE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.