restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – BEŞİKTAŞ, ABDULLAH AVCI İLE YENİ BİR YAPILANMAYA GİDİYOR

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon her ne kadar zirveye oynasa da şampiyon olamayan Beşiktaş takımı transfer çalışmalarına hızlı başladı. Abdullah Avcı’yı takımın başına getiren siyah beyazlı takım hocanın hazırladığı rapor doğrultusunda da transfer çalışmaları yapıyor. Bunun yanında takımda öncelik kalacak ve gidecek futbolcuların belirlenmesinde, takımı güçlendirmek isterken bir yandan da maliyeti düşürme ve gideri azaltmak isteyen takım kalacak futbolculardan da maaşlarında fedakarlık yapmalarını isteyecek.

Maaşlarında indirim yapılmak istenen futbolcular ise Ricardo Quaresma, Adriano Domagoj Vida, Jeremain Lens ve Gary Medel. Tecrübeli oyuncularını kadrosunda tutmak isteyen takım bu futbolcuların maaş indirimini kabul etmesi halinde takımda kalmasını yoksa da gitmesini isteyecek.

Abdullah Avcı kaleyi bir yıllık daha sözleşmesi olan Karius’a emanet etmeye devam edecek ve yeni bir kaleci arayışında değil. Savunmada liderlik görevini ise Domagoj Vida’ya verecek olan tecrübeli hoca onun yanına ise bir transferin gerektiğini yönetime bildirdi. Roco’yu göndermek isteyen hoca stoper olarak genç bir isim alınmasını istiyor.

Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in takımda kalmasını isteyen hoca sağ bek ve sol bek için birer alternatif futbolcunun da transfer edilmesini istediği bildiriliyor. Hocanın kadrosunda yer almasını istemediği iki isim ise Lens ve Quaresma bu iki futbolcunun da satılmasını isteyen hocanın isteğinin gerçekleşmesi için futbolculara kulüp aranmaya başlandı.

 

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - GALATASARAY, BENEGA TEKLİFİNİ ARTTIRDI başlıklı makalemizde Benega, Galatasaray ve galatasaray transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – BEŞİKTAŞ, ABDULLAH AVCI İLE YENİ BİR YAPILANMAYA GİDİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.