restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – BENEGA, GALATASARAY’A EVET DEDİ

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fatih Terim tarafından takımda ki 8 numara eksiği için istenen Ever Benega, Galatasaray’dan gelen teklif için kararını verdi ve menajeri ile haber yollayarak teklife olumlu baktığını belirtti. Futbolcudan gelen bu haberin ardından da Galatasaray yönetimi takımı Sevilla ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

Arjantinli futbolcunun sarı kırmızılı kulübün teklifini prensipte kabul ettiği ve sadece ufak pürüzlerin olduğu bunlarında kolayca ortadan kaldırılabileceği konuşuluyor. Sevilla’dan ayrılma kararı alan yıldız futbolcuyu Galatasaray uzun süredir transfer etmek istiyordu.

Sevilla kulübünün Benega ile yollarını ayırma kararı almış olması ise Galatasaray yönetiminin elini güçlendiriyor. Sevilla’nın transfer görüşmelerinde sorun çıkartmaması bekleniyor. Sarı kırmızılı yönetim Benega için 5 milyon Euro teklif etmiş ve buna karşılık ise Sevilla 8 milyon Euro istemişti. İdari menajer Şükrü Hanedar önümüzde ki günlerde Sevilla’ya giderek takım ile masaya oturacak ve transferin sonuçlanması halinde de Benega takıma katılacak.

Fatih Terim’in ısrarla istediği Benega istikrarlı futbolu ile izleyenleri hayran bıraktığı biliniyor. Geçtiğimiz sezon takımı ile 51 maça çıkan yıldız futbolcu 8 gol atmıştı.

Galatasaray önümüzde ki sezon üç kulvarda birden oynayacak ve hepsinde birden başarılı olmak için de güçlü bir takım kurmak istiyor. Fatih Terim ve yönetim yaptığı toplantı ile takımın eksikleri tespit edilmiş ve hocanın takımda görmek istediği futbolcuların listesi de alınarak transfer çalışmalarına başlanmıştı.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - FENERBAHÇE’DE ERSUN YANAL İLE COMOLLİ ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİ başlıklı makalemizde ersun yanal, fenerbahce ve Fenerbahçe transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – BENEGA, GALATASARAY’A EVET DEDİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.