restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – ABDULLAH AVCI İÇİN BEŞİKTAŞ İMZA TÖRENİ DÜZENLEYECEK

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş yönetiminin uzun zamandır takımın başına geçmesini istediği Abdullah Avcı geçen sezon Başakşehir’i çalıştırıyordu. Ligin bitmesine bir hafta kala Galatasaray ile oynadığı maçı kaybeden ve şampiyonluğu da Galatasaray’a kaptıran Başakşehir’den affını isteyen Abdullah Avcı kendisine gelen Beşiktaş’ın hocası olma teklifine evet dedi.

Tecrübeli teknik adam ile Beşiktaş arasında anlaşma imzalandı ve 3 yıllığına takımın teknik direktörü oldu. Yeni sezona takımın eksiklerinin tamamlanmış olarak girmesi için de Abdullah Avcı ve yönetim hızla çalışmaya başladı.

Bunun yanında daha resmi imza töreni yapılmamış olması ise bir eksik olarak görülüyordu. Bu eksik de 10 Haziran pazartesi günü düzenlenecek imza töreni ile giderilecek ve resmen Abdullah Avcı 3 yıl için sözleşme imzalayacak.

Beşiktaş’ın imza töreninin yapılması için Vodafone Park’ı seçtiği belirtilirken imza törenine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın da katılacağı bilgisi verildi. Törenin yapılacağı saat ise 15.00 olarak belirtildi ve bu imza atıldıktan sonra resmen Beşiktaş’ın hocası Abdullah Avcı olacak. Tecrübeli hocanın Başakşehir ve daha önce çalıştırdığı takımlarda ki başarılı grafiği Beşiktaş yönetiminin dikkatini çekmişti. Özellikle başkan Fikret Orman tarafından da Abdullah Avcı istenmişti. Ligin neredeyse ikinci yarısı boyunca bu konuda söylentiler varken Abdullah Avcı kendisine yapılan teklife Başakşehir başkanı ile görüşmeden net bir cevap vermemişti. Başkanında izin vermesi ile teklifi kabul etmişti.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - BEŞİKTAŞ’IN TRANSFER HAMLESİ CHARLES KABORE başlıklı makalemizde Abdullah Avcı, Beşiktaş ve Beşiktaş haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – ABDULLAH AVCI İÇİN BEŞİKTAŞ İMZA TÖRENİ DÜZENLEYECEK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.