restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBET305.COM – A MİLLİ TAKIMA İZLANDA’DA ÇİRKİN DAVRANIŞ

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

2020 Avrupa şampiyonası H grubunda takımımız ile birlikte yer alan İzlanda ile 4. Maçımızı oynamak için takım dün bu ülkeye gitti. 6 saatlik bir uçuşun ardından havalimanına inen ekip burada 2 saat boyunca kontrol için bekletildiler ve futbolcuların bavulları arandı. Yaşanan bu çirkin olayı ise Burak Yılmaz sosyal medyadan duyurdu. Havalimanından ayrılırken bütün futbolcuların ve ayrıca Şenol Güneş hocanın ise morallerinin bozuk olduğu görüldü.

Yapılan bu çirkin muamele ise ülkemizde büyük tepki gördü. Özellikle yetkili makamlar tarafından çok sert şekilde kınandı ve gerekli cevabında verileceği konusunda açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalardan ilkini Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptı. Bakan İzlanda da yaşanan bu olayın kabul edilemeyeceğini ve İzlanda’ya nota verilerek gereken tepkinin gösterildiğini belirtti.

Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ise milli takıma destek olmak amacıyla İzlanda’ya gitti ve maçı izleyecek. Gitmeden önce Cumhurbaşkanı tarafından telefon ile arayan Özdemir olay hakkında bilgi verdi ve Cumhurbaşkanının şu mesajını da yanında götürdü: Şenol Güneş hocamız ve futbolcularımız morallerini bozmasınlar, Türk halkı onların yanındadır.

Şenol Hoca bir açıklama yapmazken oldukça moralsiz olduğu ise dikkatlerden kaçmadı. Futbolcularımız ise gereken cevabı sahada vereceklerini ve takımın en iyi performansı ile sahaya çıkarak iyi bir sonuç ile döneceklerini ifade ettiler.

Bir önceki yazımız olan RESTBET305.COM - İZLANDA’NIN BU TERBİYESİZ TAVRINA KARŞI NELER YAPILMALI? başlıklı makalemizde Milli takım, Türk Milli Takımı ve Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBET305.COM – A MİLLİ TAKIMA İZLANDA’DA ÇİRKİN DAVRANIŞ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.