restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST311.COM – TRABZONSPOR MARIO GOMEZ’İN PEŞİNDE

Gelecek sezonda şampiyonlar takımı kurmayı hedefleyen Trabzonspor’da, takıma transferi düşünülen isimler hakkında Jose Sosa devreye girerek yapılacak olan forvet transferinde de devreye girdi. restbet311 Trabzonspor yönetimi ile görüşüp Gomez’in takıma alınması için öneride bulundu. Bizde en az 25 gol atar dediği Gomez için bordo mavili takım 34 yaşındaki golcü için de transfer çalışmalarına başladı. Bir taraftan UEFA ile yapılan oyuncu anlaşmasına uyum göstermek isteyen Trabzonspor diğer taraftan forvet için etkili olacak o ismi arıyor. Bu arayışa yönelik devreye Karadeniz fırtınasının kaptanı Jose Sosa ise Beşiktaş’ta birlikte forma giydikleri ve sonrasında şampiyonluk yaşadıkları Mario Gomez’i bordo mavili takıma önerdi. Yönetimle görüşen Arjantinli oyuncunun ise “Stuttgart küme düştü. Gomez oradan ayrılmak istiyor. Onu alırsak bizde en az 25 gol atar” şeklinde ifadelerde bulunduğu öğrenildi.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Tarbzonspor’un da transfer teklifi götürmek için hazırlıklara başladığı günlerde ise birçok kişi de Mario Gomez’in yaşına takıldı. Ancak Alman forvet, Trabzonpor’un takımda kalması için 2 ay çalıştığı Hugo Rodallega’dan ise sadece 15 gün büyük olduğu biliniyor. Bu durumda bordo mavili takım, 2 sezon formasını giydiği Stuttgart küme düştükten sonra başka bir alt ligde oynamak istemeyen Mario Gomez’e 1.2 milyon Euro değerinde bir teklif götürmeyi planlıyor. Yıldız oyuncunun teklife vereceği cevaba göre ise pazarlıklar sürecek. 33 yaşındaki futbolcunun bordo mavili takıma gelmesinde ise Beşiktaş oynadığı zamanda eski takım arkadaşı Jose Sosa devreye girecek.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST311.COM - FENERBAHÇE’DE TRANSFER HEYECANI SÜRÜYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST311.COM – TRABZONSPOR MARIO GOMEZ’İN PEŞİNDE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.