restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST311.COM – PENALTI SONRASI KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Arjantin’de yaşayan 17 yaşındaki kaleci Ramon Ismael Coronel, maçta kurtardığı penaltı sonrasında yaşadığı aşırı heyecan sebebiyle kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. restbet311


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Arjantinli 17 yaşındaki genç kaleci Ramon Ismael Coronel, Arjantin’de yerel bir ligde oynanan maç sırasında göğsüyle kurtardığı penaltı sayesinde sevincine hakim olamadı. Genç futbol oyuncusu kurtardığı penaltının aşırı heyecanı sebebiyle bir anda yere yığıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Ramon Ismael taraftarların ve takım arkadaşlarının korku dolu bakışları arasında baygınlık yaşadı.

YARDIMLARA RAĞMEN KURTARILAMADI

 

Sahada ilkyardım ekibi ve ambulans bulunmaması nedeniyle bir kamyonetin arkasında hastaneye götürülen Arjantinli genç futbolcu tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi. Clup Union de Golondrina forması giyen Piki takma isimli kalecinin kalp krizi geçirmesinin nedeninin göğsüyle çıkardığı penaltı olabileceği konuşuluyor.

Sahada ambulans olmaması nedeniyle kurtarılamayan genç kalecinin babası Eduardo Coronel, Arjantin’i yasa boğan olay sonrası yaptığı açıklamada: “Sahada bir ambulans olmaması skandal. Oğlum kurtarılabilirdi” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST310.COM - OKAY YOKUŞLU’NUN GALATASARAY TRANSFERİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST311.COM – PENALTI SONRASI KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.