restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST310.COM – OKAY YOKUŞLU’NUN GALATASARAY TRANSFERİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR

Adı son zamanlarda sürekli olarak Galatasaray ile birlikte anılmakta olan Okay Yokuşlu için transfer açıklamaları menajeri Batur Altıparmak tarafından yapıldı. restbet310 Celta Vigo takımında oynamakta olan Okay Yokuşlu transferi hakkında açıklamalarda bulunan Batur Altıparmak ‘’ Okay’ın bonservisi şu anda 15 milyon Euro üzerinde ve bu bedel gittikçe artıyor. Okay futbol kariyerine Avrupa’da devam etmek istiyor.’’


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

25 yaşında olan yıldız futbolcu Celta Vigo takımında forma giyiyor ve takımı da futbolcunun kariyerinden oldukça memnun ve satmayı kesinlikle düşünmüyor. Futbolcunun menajeri yapılan bu transfer haberlerinin doğru olmadığını belirtti ve Okay Yokuşlu’ya Galatasaray’dan resmi bir teklif gelmediğini belirtti.

Batur Altıparmak’ın açıklamalarından futbolcunun başka bir takıma transferinin söz konusu olmadığını belirtti ve şu şekilde devam etti ’’ Okay Yokuşlu’nun Celta Vigo ile sözleşmesi daha devam ediyor ve futbolcu da burada olmaktan çok memnun. Takımı Okay’a güveniyor ve başarısının bu sezzon daha çok artacağını düşünüyor. Ayrıca Okay futbol kariyerine Avrupa’da devam etmek istiyor. Bu nedenle de Türkiye’den gelecek teklifler konusunda da olumlu düşünmüyor’’.

Okay Yokuşlu’nun menajerinin bu açıklamalarından sonra ise artık 25 yaşında ki futbolcunun Türkiye’ye ve sarı kırmızılı takıma gelme konusunun mümkün olmadığı ortaya çıkmış oldu. Galatasaray tarafından gelen haberlere göre ise futbolcunun transferi konusunda hala son nokta koyulmuş değil.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST310.COM - GALATASARAY TRANSFER HEDEFLERİNE TEK TEK ULAŞIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST310.COM – OKAY YOKUŞLU’NUN GALATASARAY TRANSFERİ HAKKINDA AÇIKLAMALAR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.