restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST310.COM – EMRE MOR’UN GALATASARAY RÜYASI GERÇEKLEŞİYOR

Emre Mor, Türk futbolunun parlayan yıldızı olmuş ve çok genç yaşta milli formayı giymenin ardından futbolcunun disiplinsiz davranışları nedeniyle bir anda düşüşe geçtiği görülmüştü. restbet310 Önce Borussia Dortmund ve Celta Viga takımlarında disiplinsizliği nedeniyle de kadro dışı bırakılmıştı. Emre Mor uzun zamandır sarı kırmızılı takıma gelmek istiyor olsa da onun bu durumu transger için onay çıkmasını önlüyordu.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Emre Mor bu sezon sarı kırmızılı takıma gelme isteğini gerçekleştirmek için İstanbul’a gelerek Fatih Terim ile yüz yüze bir görüşme yaptı. Kendini 2016 yılında A Milli Takıma kazandıran Fatih Terim ile tekrar çalışmak isteyen Emre Mor bu konuda hocasına söz verdi ve eğer takıma alınırsa sadece futbolu düşünerek takımın başarısı için elinden geleni yapacağını belirtti.

Emre Mor’un Fatih Terim ile yaptığı görüşmede oldukça kararlı olması ile dikkat çektiği görüldü ve 22 yaşında ki genç futbolcunun Fatih Terim’le şu şekilde konuştuğu belirtildi ‘’ Geçmişten bu güne gelen süreçte gerekli dersleri aldım. Hatalar yaptım ve bu hatalardan dersler aldım, bugünden itibaren sadece futbola odaklanacağım ve aynı hataları tekrar yapmamaya kararlıyım.’’

Genç futbolcunun bu şekilde konuşmasının ardından ikna olduğu görülen Terim yönetime bu konuşa olumlu görüş bildirdi ve Emre Mor’un transferinin takıma katkısının olacağını düşündüğünü belirtti. Terim futbolcunun transferinin yapılması halinde bonservisinin alınmasını istedi.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST310.COM - ELJİF ELMAS’A İTALYA KULÜPLERİNDEN NAPOLİ TALİP başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST310.COM – EMRE MOR’UN GALATASARAY RÜYASI GERÇEKLEŞİYOR

1 Comment on RESTBEST310.COM – EMRE MOR’UN GALATASARAY RÜYASI GERÇEKLEŞİYOR

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.