restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST310.COM – ELJİF ELMAS’A İTALYA KULÜPLERİNDEN NAPOLİ TALİP

Fenerbahçe takımının top başı yapmasının ardından İstanbul’a gelen Eljif Elmas transfer konusunda hiçbir şey söylememiş ve takımı ile birlikte çalışmaya başlamıştı. restbet310 Bunun yanında İtalya’nın köklü kulüplerinden Napoli ise Makedon futbolcuyu transfer etmek istedikleri yönünde açıklamalar yapıyor.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

İtalya basınına açıklamalarda bulunan Napoli Başkanı Aurelio De Laurentis yıldız futbolcuyu kadrolarına katmayı çok istediklerini belirtti. Bunu yapabilmeleri için de önce futbolcu satışı gerçekleştirmeleri gerektiği konusunda da beyanatta bulundu. Napoli Başkanı ‘’Eljif Elmas transferini ciddi olarak yapmak istiyoruz ama kadromuz çok geniş ve bu kadroda mutlaka satılması gereken futbolcular var. Onları satmamız halinde bu transferi gerçekleştirebiliriz.’’

İtalya basınında yer alan haberlere göre Napoli başkanı bu şekilde açıklamalarda bulunuyor ama Eljif Elmas transferi için çalışmalar başlamış durumda başkanın yetki verdiği bir ekip sarı lacivertli takım ile görüşmeleri sürdürüyor. İnter tarafından da çok istendiği bilinen Eljif Elmas için sıkı pazarlıklar yapılıyor ve Napoli bu yetenekli futbolcuyu elinden kaçırmak istemiyor.

Fenerbahçe’nin de transfere olumlu baktığı ve istenen fiyatın verilmesi halinde futbolcunun transferinin gerçekleşeceği de gelen haberler arasında yer alıyor. Önümüzde ki günlerde ise bu konuda önemli gelişmeleri görebilir ve Eljif Elmas’ı İtalya Serie A Liginde Napoli forması ile görebiliriz. Futbolcunun ise bu yaşanan transfer gelişmeleri hakkında bir açıklama yapmadığı ve alınacak kararı takımına bıraktığı görülüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST310.COM - ABDULLAH AVCI, BEŞİKTAŞ’IN OYUN ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST310.COM – ELJİF ELMAS’A İTALYA KULÜPLERİNDEN NAPOLİ TALİP

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.