RESTBEST310.COM – ELJİF ELMAS’A İTALYA KULÜPLERİNDEN NAPOLİ TALİP

5d1ef19266a97c8f3a46ae2e-737x415

5d1ef19266a97c8f3a46ae2e-300x169

Fenerbahçe takımının top başı yapmasının ardından İstanbul’a gelen Eljif Elmas transfer konusunda hiçbir şey söylememiş ve takımı ile birlikte çalışmaya başlamıştı. restbet310 Bunun yanında İtalya’nın köklü kulüplerinden Napoli ise Makedon futbolcuyu transfer etmek istedikleri yönünde açıklamalar yapıyor.

İtalya basınına açıklamalarda bulunan Napoli Başkanı Aurelio De Laurentis yıldız futbolcuyu kadrolarına katmayı çok istediklerini belirtti. Bunu yapabilmeleri için de önce futbolcu satışı gerçekleştirmeleri gerektiği konusunda da beyanatta bulundu. Napoli Başkanı ‘’Eljif Elmas transferini ciddi olarak yapmak istiyoruz ama kadromuz çok geniş ve bu kadroda mutlaka satılması gereken futbolcular var. Onları satmamız halinde bu transferi gerçekleştirebiliriz.’’

İtalya basınında yer alan haberlere göre Napoli başkanı bu şekilde açıklamalarda bulunuyor ama Eljif Elmas transferi için çalışmalar başlamış durumda başkanın yetki verdiği bir ekip sarı lacivertli takım ile görüşmeleri sürdürüyor. İnter tarafından da çok istendiği bilinen Eljif Elmas için sıkı pazarlıklar yapılıyor ve Napoli bu yetenekli futbolcuyu elinden kaçırmak istemiyor.

Fenerbahçe’nin de transfere olumlu baktığı ve istenen fiyatın verilmesi halinde futbolcunun transferinin gerçekleşeceği de gelen haberler arasında yer alıyor. Önümüzde ki günlerde ise bu konuda önemli gelişmeleri görebilir ve Eljif Elmas’ı İtalya Serie A Liginde Napoli forması ile görebiliriz. Futbolcunun ise bu yaşanan transfer gelişmeleri hakkında bir açıklama yapmadığı ve alınacak kararı takımına bıraktığı görülüyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST310.COM - ABDULLAH AVCI, BEŞİKTAŞ’IN OYUN ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYOR başlıklı makalemizde Abdullah Avcı, Beşiktaş ve Beşiktaş haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

5d1ef19266a97c8f3a46ae2e

3 Comments on RESTBEST310.COM – ELJİF ELMAS’A İTALYA KULÜPLERİNDEN NAPOLİ TALİP

  1. restbet310 yenilenen girişi üzerinden siteye tam erişim sağlayabilir ve en hızlı paraları kazanacak işlemi sağlayabilirsiniz. süresiz kazandıran hızlı ve güvenli bir site.

  2. en güncel haberler ve spor detayları burada. yenilenen adresi ile restbet310 ve en güncel spor haberleri burada. restbet310.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  3. yenilenen adresi ile restbet310 ve en güncel spor haberleri burada. restbet310.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.