restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST310.COM – ABDULLAH AVCI, BEŞİKTAŞ’IN OYUN ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYOR

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü olan Abdullah Avcı takımını bu sezon şampiyon yapmak ve Avrupa Liginde başarılı olmasını sağlamak için transfer çalışmalarının yanında takıma yeni bir futbol anlayışı kazandırmak için de çalışmalarına hızla devam ediyor. restbet310 Özellikle Alman kaleci Loris Karius ile ilgilenen ve onun sadece bir kaleci değil aynı zamanda takımın bir savunma oyuncusu gibi oynamasını istiyor.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Kaleciden eldivenlerini çıkartmasını isteyen Avcı ona elle oynama yasağını getirdi. Avcı’ya göre kaleciler oyunun içinde olmalı ve ayaklarını kullanma becerilerini geliştirmeleri gerekiyor. Riva’da ki Türkiye Futbol Federasyonu tesislerinde yeni sezon için çalışmalarına devam eden siyah beyazlı takımı hazırlarken kalecinin bir libero gibi oynamasını istiyor.

Tecrübeli hocanın bu konuda yaptığı çalışmaların örneği Medipol Başakşehir’de görülmüştü ve kaleciler Volkan Babacan ve Mert Günok gelişme göstermiş ve performansları ile A milli takım forması giymişlerdi. Rakip takımın hücum futbolcularının üzerinde ki baskıyı kalecilerinde bir savunma oyuncusu gibi oynaması ile arttırmayı amaçlıyor. Başakşehir’de ise bu konuda oldukça başarılı olduğu görülmüştü.

Beşiktaş’ın bu sezon istenen hedeflere ulaşması için gerekli çalışmaları yapmak için sistemli olarak çalışmaya devam eden Avcı’nın başarılı olacağına dair futbolcuların ve yönetimin inancının da tam olduğu görülüyor. Hocalarının istediği gelişmeyi göstermek için de futbolcuların yapılan çalışmalarda üstün performans gösterdikleri dikkatleri çekiyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST309.COM-BEŞİKTAŞ J. KULÜBÜNDEN VITOR HUGO ATAĞI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST310.COM – ABDULLAH AVCI, BEŞİKTAŞ’IN OYUN ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYOR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.