restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST309.COM-MAX KRUSE FENERBAHÇE TRANSFERİ

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Alman futbolcu Max Kruse, ülkesinde yayınlanan bir dergiye verdiği röportajda Fenerbahçe’ye gelmesi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kruse, Fenerbahçe ile ilerleyen yıllarda Avrupa kupalarında oynamak istediğinin altını çizdi. restbet309

Werder Bremen’den Fenerbahçe’ye bedelsiz olarak transferi gerçekleşen Max Kruse, geçtiğimiz günlerde kendi ülkesinde verdiği röportajda birtakım açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki Alman asıllı futbolcu,futbol dergisi Kicker’a verdiği röportaj ile futbol camiasının gündemine oturdu. Türkiye’ye gelmesinin nedeninin para olmadığını söyleyen Kruse, parayı tercih etmek istese, Türkiye yerine Çin’e gidebileceğinin altınız çizdi.Bu cümleler futbol dünyasında ses getiren açıklamalar oldu

Ekonomik şartların herkes için önemli olduğunu fakat konunun sadece bu kısmıyla ilgilense, Çin’e gidebileceğini söyleyen Max Kruse, futbol dergisi Kicker’a verdiği röportajın devamında şu ifadeleri kullandı, “Bremen’den ayrılmak, kulübe karşı değil, kendim için aldığım bir karardı. Ufkumu genişletmek ve kendimi başka bir ülkede de kanıtlamak istedim. Zira 13 yıldır Almanya’da oynuyordum. Önümüzdeki sezon Avrupa’da oynayacak bir takımdan da teklif aldım ama kabul etmedim. Çünkü yalnızca şu anı düşünerek hareket edemezdim. Uzun bir süre düşündüm ve kendimi dinledim. Eminim ki Fenerbahçe‘yle önümüzdeki yıllarda Avrupa kupalarında da oynama şansını yakalayacağım.”Max Kruse’nin transfer sürecinde yapmış olduğu bu açıklama ses getirmeyi başardı.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST309.COM-CENK TOSUN AYRILIYOR başlıklı makalemizde BEŞİKTAŞ TRANSFER, BEŞİKTAŞBEŞİKTAŞ HABERİ ve CENK TOSUN HABERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.

RESTBEST309.COM-MAX KRUSE FENERBAHÇE TRANSFERİ

3 Comments on RESTBEST309.COM-MAX KRUSE FENERBAHÇE TRANSFERİ

  1. yenilenen adresi ile restbet309 ve en güncel spor haberleri burada. restbet309.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. en güncel haberler ve spor detayları burada. yenilenen adresi ile restbet309 ve en güncel spor haberleri burada. restbet309.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.