restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
RESTBEST309.COM-FENERBAHÇEDE ÖZİL HAMLESİ

Süper Lig’deki en büyük rakibi Galatasaray ile transfer yarışında olan Fenerbahçe, Mesut Özil’i kadrosuna katma konusunda kararlı. restbet309

Geçtiğimiz sezonu kötü bir sıralama ile kapatan Fenerbahçe, bu yıl yeniden toparlanarak Şampiyonlar Ligi için oynamak istiyor. Transfer sürecindeki adımlarını da buna göre ayarlayan Fenerbahçe, bu anlamda ezeli rakibi Galatasaray ile ciddi bir çekişme içerisinde. Sarı lacivertlilerin, Galatasaray’a ilk çelmesi, Vedat Muriç transferi ile gelmişti. Gündemdeki yeni transfer, Vedat Muriç’i sollayacak gibi duruyor. Fenerbahçe, yıldız futbolcu Mesut Özil’i kadrosuna katmak için imkânlarını zorluyor.Geçtiğimiz sezon Arsenal forması ile sahalarda olan Mesut Özil, 2021 yılına kadar Arsenal ile sözleşme imzalamıştı. Şimdi Fenerbahçe’nin gündeminde olan yıldız futbolcunun, 1 yıllığına Fenerbahçe’ye kiralanması söz konusu.30 yaşındaki yıldız futbolcu, Arsenal’da yıllık 15 milyon Euro gibi bir ücret alıyor.Fenerbahçe’nin teklifi,maaşın 6 milyon Euro’sunu Arsenal’ın ödemesi, kalan 9 milyon Euro’yu  sponsor desteği ile yarı yarıya bölerek kendilerinin ödemeleri yönünde.


restbet346 yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç ile Acun Ilıcalı arasında geçen esprili bir konuşmada, Ilıcalı Özil transferinin zor olduğunu söylemişti. Ali Koç da Ilıcalı’ya, “Yani sen şimdi bu transfer olmaz diyorsun öyle mi?” diyerek, konuyla ilgileneceğinin ilk ışıklarını yakmıştı. Ali Koç’un, o günden beri Mesut Özil transferi için sponsor aradığı iddia ediliyor.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST309.COM-MAX KRUSE FENERBAHÇE TRANSFERİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

RESTBEST309.COM-FENERBAHÇEDE ÖZİL HAMLESİ

1 Comment on RESTBEST309.COM-FENERBAHÇEDE ÖZİL HAMLESİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.