RESTBEST309.COM-CENK TOSUN AYRILIYOR

C-737x415

Geçtiğimiz sezon Everton’da forma giyen Cenk Tosun, bu yıl Everton’ın kadrosunda yer almayacak gibi görünüyor. Everton, yeni bir transfer için kolları sıvadı. restbet309

Ülkemizin yıldız futbolcularından Cenk Tosun’un, gelecek sezon hangi formayı giyeceği konusunda kafalar hala karışık. Bir dönem, Tosun’un yeniden Beşiktaş ile anlaşabileceği haberleri dolanıyordu. Fakat şu an Beşiktaş’tan bununla ilgili bir adım gitmedi. Yaşanan son gelişmelere bakılırsa, Cenk Tosun gelecek sezon Everton’da da oynamayacak. Everton’ın, son dönemlerde Atletico Madrid’in yıldız oyuncusu Diego Costa’ya yoğunlaşmış durumda. Bu da Cenk Tosun’la yolları ayırmaya hazırlandıklarını gösteriyor.Cenk Tosun, Everton’ın Diego Costa transferine yoğunlaşması ile birlikte, transfer gündeminin konularından biri oldu. Başarılı futbolcunun gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceği merak ediliyor.Everton şu süreçte Diego Costa’yı kadrosuna ekleyebilmek adına her yola başvuruyor.  Bu durumun Cenk Tosun’un ne olacağına dair kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

Everton ile yolları ayıracağı düşünülen Tosun için, yeni talipler var. Genç oyuncuyla, Schalke 04, Borussia Dortmund ve Valencia’nın ilgilendiği öğrenildi. Bu takımlardan teklif gidebileceği düşünülüyor. Bir ara Tosun’un yeniden Beşiktaş’ta oynayacağı konuşulsa da Beşiktaş cephesinden henüz öyle bir adım gelmiş değil. Bunun yanı sıra, Everton’ın Diego Costa ile anlaşıp anlaşmayacağı da merak konusu. Atletico Madrid cephesinden de konuya dair bir bilgi sağlanmış değil.

Bir önceki yazımız olan RESTBEST309.COM-SOSAYA YENİ TEKLİF GELDİ başlıklı makalemizde SOSA, trabzonspor ve trabzonspor haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

C

3 Comments on RESTBEST309.COM-CENK TOSUN AYRILIYOR

  1. en güncel haberler ve spor detayları burada. yenilenen adresi ile restbet309 ve en güncel spor haberleri burada. restbet309.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

  2. yenilenen adresi ile restbet309 ve en güncel spor haberleri burada. restbet309.com üzerinden siteye kolay bir şekilde katılıp, en güzel ödemeleri alacağınız işlemleri sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.