restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
MALATYASPOR BURSASPOR İLE KARŞILAŞACAK!!!

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Spor Toto Süper Lig süreci içerisinde son hafta karşılaşması münasebeti ile Malatyaspor ve Bursaspor karşı karşıya gelecektir. Karşılaşma öncesinde her iki takım cephesinde de yorumlar geldi, basına yansıtıldı. Bu konuda basın karşısına çıkan ilk isim Yeni Malatyaspor’un Asbaşkanı Erdal Gürbüz oldu. Erdal Gürbüz, basın karşısında yapmış olduğu açıklamada maç için hedeflerinin ilk 5’e girmek olduğunu vurgularken bu maçı kazanacaklarına dair inançlarını da dile getirmiştir. Erdal Gürbüz, Bursaspor maçına dair sözlerini ve temennilerini dile getirildikten sonra Spor Toto Süper Lig 33. Hafta karşılaşması olan Antalyaspor maçına da değindi. Gürbüz, Antalyaspor karşılaşmasında yaşadıkları mağlubiyetten ötürü üzgün olduklarını ifade etti.

Spor Toto Süper Lig sürecinde 33. Haftada yaşamış olduğu mağlubiyetle taraftarlarını şaşırtan ve üzen Malatyaspor, yaşadıkları bu mağlubiyet sonrasında daha güçlü bir şekilde yeni karşılaşması olan Bursaspor karşılaşmasına hazırlanmaya başladı. Nitekim takım Asbaşkanı Erdal Gürbüz, karşılaşma öncesinde yapmış olduğu açıklama ile yeni karşılaşmaya hazır olduklarını hissettirdi. Takım ile ilgili açıklamalarını dile getiren Gürbüz, akabinde taraftarlarına da seslendi ve onlara kendilerini yalnız bırakmaması konusunda destek mesajları iletti. Takım, taraftarlarının da destek vermesi ile galibiyet elde edeceklerini yaptıkları açıklamalar ve sergilemiş oldukları performans ile göstermiş bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Manuel Fernandes Lokomotif Moskova Transferi başlıklı makalemizde Manuel Fernandes, Manuel Fernandes’in Lokomotif Moskova ve Manuel Fernandes’in transferi hakkında bilgiler verilmektedir.

MALATYASPOR BURSASPOR İLE KARŞILAŞACAK!!!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.