restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE’DE

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe’nin çok kötü bir sezon geçirmesi nedeniyle takımda büyük değişiklikler gündemde. Ersun Yanal takımın bu seneki başarısızlığını unutturmak ve gelecek sezon zirveye oynayacak bir takım kurmak için kolları sıvadı. Yeni sezonda takımda yer alacağı kesin olan Emre Belözoğlu’nu da Ersun Yanal hocanın özellikle istediği belirtiliyor.

Sözcü gazetesinde yazan Sercan Hamzaoğlu bu transferin bilinmeyenlerini anlattı. Hamzaoğlu’nun haberine göre de transfer kararı şu şekilde alındı. Ersun Yanal 38 yaşında ki tecrübeli futbolcuyu telefonla aradı. Bu görüşmede ise ona ‘’Bu sezon yaşanan hayal kırıklığını unutturmak için hüçlü bir takım kurmak istiyorum. Bu takımda senin de yer almanı saha içinde takıma bir ağabey ve lider olmanı, saha dışında ise bana yardımcı olmanı istiyorum’’ dedi.

Son şampiyonluğunu yaşadığı Fenerbahçe’den gelen bu teklifi ise Emre Belözoğlu hiç düşünmeden kabul etti. Emre’den olumlu cevap alan Ersun hoca da bu durumu Semih Özsoy’a bildirdi. Semih Özsoy’da başkan Ali Koç ile bir görüşme yaparak gelişmeleri anlattı. Emre’nin Fenerbahçe’de oynamasından mutlu olacağını belirten başkan Koç transferi onayladı.

Ali Koç, Semih Özsoy ve Emre Belözoğlu bir görüşme yaptılar bu görüşmede Emre’ye bir yıl aktif futbol oynama ikinci yılda teknik heyette yer alma teklifi yapıldı. Emre’nin kabul etmesinin ardından da ön protokol imzalanarak transfer sonuçlanmış oldu. Transferin resmi olarak açıklanması için de ligin bitmesi bekleniyor.

 

Bir önceki yazımız olan BEŞİKTAŞ’IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK? başlıklı makalemizde Abdullah Avcı Beşiktaş transferi, Beşiktaş haberleri ve beşiktaş teknik direktörlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

EMRE BELÖZOĞLU FENERBAHÇE’DE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.