restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BETBOO262.COM – ADİL RAMİ’DEN FRANSIZ BASININA: ‘RAHAT BIRAKIN!’

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Fenerbahçe’nin Fransız futbolcusu Adil Rami, selam fotoğrafıyla ilgili Fransız basınından tepki alması işlemi sonrası açıklama yaptı.

Adil Rami, “Selam Fransız basını, ‘Selam’ demek hala yasak değilse eğer… Bu fotoğraf, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladığım gün çekildi. Ayrıca, hesabıma 1.5 ay önce yüklendi. Fransız basını, beni rahat bırakın. Ben gülümsememi korumak istiyorum. Beni yoruyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

Adil Rami’nin avukatı Jules Plancque da L’Equipe’e yaptığı açıklamada, oyuncunun siyasi bir hedefinin olmadığını iletti.

İşte Adil Rami’nin açıklamasıyla birlikte paylaştığı fotoğraf: 

Betboo262.com yeni adresi oldu. kısa süre önce değişen adresini kullanabilirsiniz. ancak daha kaliteli bahis için betpas platformunu öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan RESTBET331 başlıklı makalemizde restbet 331, restbet 331 girişi ve restbet 331 ödeme yapıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

BETBOO262.COM – ADİL RAMİ’DEN FRANSIZ BASININA: ‘RAHAT BIRAKIN!’

About restbet güvenilir girişi
restbet yeni giriş adresini takip edeceğiniz bir site. Güncel adresini takip ederek sizde en çok kazananların arasındaki yerinizi alabilirsiniz. restbet giriş adresinden üyeliğinize erişim sağlayıp, iyi gelir sahibi olabilirsiniz.

12 Comments on BETBOO262.COM – ADİL RAMİ’DEN FRANSIZ BASININA: ‘RAHAT BIRAKIN!’

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.