restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BEŞİKTAŞ’TA GUTİ HERNANDEZ AYRILIĞI

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş’ta gündemde olan Avcı transferinin yanı sıra takımdan tecrübeli isimler de birer birer veda etmeye başladı. Yeni mevki transferleri ile kadroyu güçlendirmek isteyen Beşiktaş’ta Kagawa’dan sonra Hernandez’in de takıma veda edeceği öğrenildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman tarafında kendisine daha önce güvence verilmiş olan Hernandez eski teknik adam Güneş’in yardımcısı olmayı kabul ettiği ortaya atılan İspanyol çalıştırıcının, Beşiktaş yönetiminin teknik direktörlük yönünde bir adım atmaması sebebi ile siyah beyazlılar ile yollarını ayırma kararı aldığı belirtildi.

Sezonun bitmeye yaklaşmasında bu zamana kadar Beşiktaş’ın teknik direktörlük listesinin başında Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı yer alıyor. Başkan Fikret Orman, Mircea Lucescu’yu ise Avcı’dan sonra ikinci adam olarak belirledi. Uzun süredir Şenol Güneş’in yerine vaad edildiği gibi teknik direktörlük koltuğuna oturmayı bekleyen Guti Hernandez’in ise yaşanan son gelişmeler neden ile takımdan ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

GUTİ ÇIKMAZI

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in ardından Beşiktaş’ın çalıştırıcısı olmak isteyen ve bu konuda büyük bir beklenti içinde bulunan Guti’nin, başka bir teknik adamın göreve getirilmesi halinde yardımcı antrenörlüğü kabul etmeyeceği iddia edildi. Beşiktaş’ın ikinci adam olarak Lucescu’yu belirledikten sonra Beşiktaş’la yollarını ayırması beklenen Guti’nin kariyerine İspanya’da devam edecek olan Guti’nin, yönetimin son kararını beklediği vurgulandı. Takımdan yarılan bir diğer isim olan Kagawa ise Alman Everton ekibinden ileriki günlerde teklif bekliyor.

Bir önceki yazımız olan ALİ KOÇ BENFICA MODELİ DEDİ başlıklı makalemizde ALİ KOÇ BENFICA MODELİ DEDİ, ALİ KOÇ HABERLERİ ve FENERBAHÇE HABERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.

BEŞİKTAŞ’TA GUTİ HERNANDEZ AYRILIĞI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.