restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BEŞİKTAŞ’IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

betpas304 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Yeni sezon için teknik direktör arayışını devam ettirmekte olan Beşiktaş’ın adının birlikte anıldığı Abdullah Avcı şu anda Başakşehir’i çalıştırıyor. Bu konuda ki açıklama da Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ tarafından yapıldı. Gümüşdağ’ın yaptığı açıklamaya göre henüz bu konuda kesinleşmiş bir şey yok. Başkan ‘’Abdullah Avcı bizim takımımızı çalıştırıyor ve kendisiyle henüz bu konuda görüşme yapılmadı. Henüz lig bitmedi bu gafta son maçta oynandıktan sonra hocamız ile görüşme yapacağız. Biz kendisinin takımda kalmasını istiyoruz ama kendisi ayrılmak isterse bu konuda ki kararına da saygı duyarız.’’

Beşiktaş’ın başına geçeceği belirtilen bir diğer isim ise Mircea Lucescu. Bu konuda Lucescu ile yapılan görüşme de ise tecrübeli teknik direktör Beşiktaş ile bir anlaşmasının olmadığını belirtti. Şu anda Türkiye de olan Lucescu burada olma nedenini de Galatasaray – Başakşehir maçını izlemek için olduğunu belirtti. Maçı izleyen Lucescu şampiyonluğu belirleyen maç olduğunu da söyledi.

Bu gelişmeler karşısında hala Beşiktaş’ı kimin çalıştıracağı da belli olmadığı anlaşılmaktadır. Beşiktaş yönetimi bu konuda önceliği Abdullah Avcı’ya vereceği konusunda bir açıklama yaptı. Abdullah Avcı ile yapılacak görüşmenin sonucu beklenecek ve eğer olumsuz bir gelişme olması halinde yeni bir teknik direktör arayışına girilecek. Abdullah Avcı ise henüz bu konuda bir açıklama yapmadığı için onun kararının ne olacağını da henüz bilinmiyor.

 

Bir önceki yazımız olan MALATYASPOR BURSASPOR İLE KARŞILAŞACAK!!! başlıklı makalemizde bursaspor, ligin son hafta karşılaşması ve malatyaspor hakkında bilgiler verilmektedir.

BEŞİKTAŞ’IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLACAK?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.