restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
BAŞAKŞEHİR’DE BİLİC SEVİNCİ OLABİLİR

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Bu sezon Medipol Başakşehir ile iyi bir performans gösteren Abdullah Avcı Beşiktaş ile anlaşmasından sonra Medipol Başakşehir’den ayrılmıştı. 5 yıllık sözleşmesi fes edilerek Beşiktaş’ın yeni sezonda teknik direktörü olan Avcı’dan boşalan koltuğu ise Slaven Bilic’in dolduracağı söylemi gündemde yer alıyor.

Beşiktaş’ın cuma günü Kasımpaşa ile oynadığı maçı tribünlerden izleyen Slaven Bilic ile ilgili olarak Başakşehir’in Beşiktaş’ın eski teknik direktörüne teklif yapıldı iddiası ortaya atıldı. Abdullah Avcı’nın da gitmesi ile birlikte boş kalan koltuğa Slaven Bilic’in oturacağı konuşuluyor. Bilic en son olarak Suudi Arabistan’daki Al İttihad’ı çalıştırmıştı.

Ünlü teknik çalıştırıcının ismi daha önce de Beşiktaş, Kasımpaşa ve Celtic takımları ile birlikte geçmişti. Henüz Bilic cephesinden net bir bilgi olmayıp Hırvat teknik direktörün ülkesine dönerek yakın biz zamanda sözleşme imzalamak için İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Gündemde yer alan bilgilere göre gazeteci Nebil Evren, NTV’deki 90+ programında Slaven Bilic ile görüşülerek prensip anlaşmasına varıldığı bilgisini verdi. Alınan bilgiler doğrultusunda ise Hırvat teknik adamın alınan teklifleri ülkesinde değerlendirerek, İstanbul’da imza atması düşünülüyor. En son Beşiktaş’ı çalıştırmış olan tecrübeli çalıştırıcı 4 yıl aradan sonra tekrar Süper Lig’e dönemsi bekleniyor. Çalıştırıcı ile ayrıca Süper Lig takımlarından olan Kasımpaşa’nın ilgilendiği biliniyor.

Tecrübeli teknik adamın sonraki günlerde yapacağı açıklama ile hangi takıma evet diyeceği merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan AVCI’DAN ORMAN’A SÜRPRİZ MAAŞ TALEBİ başlıklı makalemizde Abdullah Avcı, Beşiktaş ve Beşiktaş transfer haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BAŞAKŞEHİR’DE BİLİC SEVİNCİ OLABİLİR

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.