restbet yeni adresinden


>> G İ R İ Ş <<
AVCI’DAN ORMAN’A SÜRPRİZ MAAŞ TALEBİ

restbet333 oldu. güvenilir giriş adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda Beşiktaş’ta herkesin merakla beklediği ve siyah beyazlı camianın yakından takip ettiği teknik direktör Avcı transferinde sürpriz bir olay yalandı. Takıma gelmesi heyecanla beklenen ve Şenol Güneş’in yerine gelecek olan yeni teknik direktör olmaya aday olan eski Medipol Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Fikret Orman ile ilk görüşme sonrası prensipte anlaşma sağlandığı biliniyor.
Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın ikna olması ile birlikte Avcı transferinde ikinci görüşme bugündü. Siyah beyazlı takım ile ikinci görüşmede maddi konular ele alındı. Başakşehir’de hiçbir finansal zorluk yaşamayan Avcı’nın, önümüzdeki sezonda bütçeyi 30-35 milyon avrolara kadar düşürecek olan Beşiktaş’ın teklifine Avcı’nın net cevabı ise henüz kamuoyuna yansımadı.
Tecrübeli teknik adamın ilk önce futbolcuların ödemelerinin gecikmemesi için garanti istediği ise kamuoyuna ilk yansıyan bilgiler arasında yer alıyor. Beşiktaş’ta önceki sezonda futbolcu ödemelerinde büyük sıkıntı yaşanmıştı ve gündeme yansıyan haberlerde Pepe, Babel, Tolgay Arslan, Adriano, Quaresma ve Gökhan Töre Beşiktaş Kulübü’ni Türkiye Futbol Federasyonu’na ve FIFA’ya şikâyet etmişti. Şimdi camiada nefesler tutuldu ve ikinci görüşmenin sonucu bekleniyor.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Abdullah Avcı’nın birbirleriyle çok iyi anlaştığı ve daha önce de Avcı’nın takıma gelmesi için çalıştığı biliniyor. Orman, “Hocam” şeklinde hitap ettiği Avcı’ya, geçtiğimiz haftalarda yapılan Futbolun Süperleri ödül töreninde de “Seni sevmeyen ölsün hocam” dediği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan FENERBAHÇE MEN KARARI OLMAYACAĞINI AÇIKLADI başlıklı makalemizde fenerbahce, FENERBAHÇE HABERLERİ ve SON DAKİKA TRANSFER HABERLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.

AVCI’DAN ORMAN’A SÜRPRİZ MAAŞ TALEBİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.